pes-kampi

PES Kampına Katıldık

IEEE Dumlupınar topluluğu PES ekibimiz ile birlikte bu sene İskenderun Teknik Üniversitesi’nde 5.’si düzenlenen PowerandEnergySociety (PES) kampına katılım sağladık. Yenilenebilir Enerji Sistemleri temasıyla 3 gün süren kampta bu dönem yaptığımız etkinliklerden bahsettik. Yapılan projeleri gözlemleyerek daha farklı bakış açılarıyla nasıl projeler çıkarılabileceğini öğrendik, kendimizi geliştirme fırsatı yakaladık.
 
Solar Rover yarışında Türkiye’den birçok üniversiteden katılım sağlanmıştı. Bizlerde bu yarışta Rover Of Dumlupınar olarak üniversitemizi temsil ettik ve beşincilik derecesi aldık.
 

Oturumlar, münazaralar ve birçok etkinlik dışında sosyal etkinliklere de zaman ayrılan bu kampta; yeni arkadaşlar edindik ve IEEE olarak kocaman bir aile olduğumuzu gördük. Hatay yöresine özgü yemekler yedik, sahilde gitar eşliğinde şarkılar söyledik, tanışma partileri yaptık ve daha birçok şey… Bu kampın düzenlenmesinde emeği geçen İskenderun Teknik Üniversitesi IEEE topluluğundaki tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Çok güzel ağırlandık. 🙂

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *